KONST / Litografier / Färglitografier 8336064
nr 833 6064
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografier, 2 st, Lena A Linderholm (f. 1947), numrerade och signerade, motivets mått: 56x42 + 38x53, en saknar glas
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 juni 2013
kl 18:06:56
800 kr
900 kr
1.000 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm